33944544 - 021 33117177 - 021 33902138 - 021 33953853 - 021 info@parsmt.com ثبت نام ورود

منو

درباره ما

بازرگانی پارس متریال باهدف تامین تجهیزات صنعتی به خصوص در زمینه نفت گاز و پتروشیمی در سال 1382 تاسیس شد. از نخستین روز بر آن بوده ایم که با ضمانت محصولات خود و ارائه راهنمایی های علمی و تجربی در دستیابی به نتیجه مطلوب با مشتریانمان همراه باشیم و در این راستا کوشیدیم تا با بهره گیری از تجهیزات روز دنیا  و همچنین گسترش واردات و تامین/ حامیان قوی تری برای مشتریانمان باشیم.

توانایی علمی و عملی مدیریت و پرسنل این بازرگانی در ارائه خدمات و مشاوره مهندسی به کارفرمایان و نیز تامین تجهیزات در اسرع زمان و از معتبرترین برندها موجب رشد و پیشرفت هرچه بیشتر این مجموعه  شد.این بازرگانی نماینده رسمی C-LOK  در ایران بوده در ضمن نمایندگی پارکر هند را در حوزه اتصالات شیر آلات  و لوله و تیوب های ابزار دقیق با برندهای SANDVIK & UNI LOK را دارا میباشد.

ضمنا عملکرد و پیشرفت چشم گیر در زمینه تامین درخواست های متعدد کارفرمایان و کسب اعتبار  در بازار صنعت و تجارت این مجموعه را بر آن داشت تا در زمینه های دیگر صنعت مانند تجهیزات آزمایشگاهی صنایع غزایی دارویی و کارخانجات نساجی و...وارد عمل شود.

ضمنا به عرض میرساند ک این بازرگانی با همکاری و تامین نیازمندی های :نفت و گاز پارس جنوبی پتروشیمی خارک پتروشیمی شهید رسولی پتروشیمی مارون شرکت دمناطق نفت خیز ایران شرکت پمپ برکه شرکت پمپ های صنعتی ایران و آزمایشگاه طب فن دانشگاه امیر کبیر دانشگاه علم و صنعت دانشگاه صنعت شریف و... توانایی و قدرت ارائه خدمات خود را به ثبت رسانده و اینک یکی از فعال ترین و موفق ترین مجموعه ها در این صنعت است.

 توانایی های مجموعه: واردات.تامین.تهیه و توزیع کلیه ادوات و ملزومات صنایع نفت گاز پتروشیمی نیروگاهی جایگاه های CNG آزمایشگاه ها  کارخانجات دارویی  غذایی و نساجی  و کارخانجات سیمان در کوتاهترین زمان ممکن وبا ارائه گواهینامه(CERTIFICATE)

لذا این بازرگانی با تکیه بر تجربیات کادرهای مجرب و متخصص و دانش و علم روز آمادگی خود را در زمینه قبول سفارشات .اعلام پیشنهاد فنی و مالی در حداقل زمان ممکن و از معتبر ترین برندها مطابق با استانداردهای روز جهان  با مناسب ترین قیمت به همراه گواهینامه را به آن شرکت محترم اعلام میدارد.

به امید همکاری هرچه بیشتر.

افتخار این بازرگانی جلب رضایت و تامین نیازمندی های شماست.